Co ciekawego warto zobaczyć we Władysławowie?

Atrakcje we Władysławowie

Atrakcje Władysławowa

Spakowany i gotowy na urlop? Sprawdź, jakich atrakcji możesz spodziewać się we Władysławowie oraz które miejsca koniecznie musisz odwiedzić będąc w tej okolicy.

Ocean Park

Doskonałe miejsce nie tylko dla dzieci, ale każdej osoby, której zależy na aktywnym wypoczynku i wspaniałej zabawie. W Ocean Parku na pewno nie zabraknie uśmiechu oraz nietuzinkowych atrakcji, które na długo zapadną w pamięci oraz będą często wspominane po wakacjach.

Malownicza plaża

Czym byłyby wakacje nad morzem bez beztroskiego wypoczynku na plaży? Nieopodal naszego pensjonatu (zaledwie 6 minut spaceru) znajduje się piękna i piaszczysta plaża. Nie tylko złapiesz nieco wakacyjnej opalenizny, ale i schłodzisz ciało, kąpiąc się w chłodnych wodach polskiego morza.

Dom Rybaka

Jedna z najciekawszych atrakcji Władysławowa. Z wieży można obserwować nie tylko panoramę miasteczka, ale przede wszystkim piękno naszego polskiego morza. Najwyższy taras widokowy położony jest aż 63 m n.p.m, co gwarantuje zapierające dech w piersiach wrażenia.

Port rybacki

Budowę portu rybackiego w Wielkiej Wsi rozpoczęto wiosną 1936, a jego uroczyste otwarcie nastąpiło 3 maja 1938. W miesiącach letnich z portu pasażerskiego można wypłynąć statkiem w rejs po Bałtyku. Do rejsów po morzu zaadaptowane są kutry rybackie, którymi można wypłynąć na godzinną wycieczkę wzdłuż wybrzeża